Bendra informacija Savanoriams

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras kviečia visus, ieškančius naujų veiklų ir kūrybingų savirealizacijos būdų. Junkitės ir bandysime kalnus nuversti kartu!Mes – organizacija, dirbanti turizmo bei kultūros puoselėjimo srityje. Siekdami kuo geriau ir kokybiškiau įgyvendinti savo vykdomas veiklas stengiamės tai padaryti taikydami naujus bei originalius sprendimus. Kad ir kokie gražūs mūsų užmojai bebūtų, kartais pritrūkstame papildomų rankų ar šviežių, sienas griaunančių, idėjų. Tikime, kad prisijungsiantys savanoriai – be abejo – sumanūs, smalsūs, unikalių sumanymų, siekių bei vizijų nestokojantys asmenys, padėsiantys nušviesti Neringą naujomis spalvomis.Apžvelgiant mūsų įstaigą, ji apima tokias veiklas kaip:
• Renginių organizavimas ir įgyvendinimas t.y. tarptautiniai festivaliai, plenerai, stovyklos, neformalių edukacijų programos, meno bei amatų dirbtuvės, miesto šventės, kt.
• Tarptautinių projektų vykdymas t.y. tarptautinės kultūros ir tradicijų, tvaraus turizmo ir darnios aplinkos plėtojimo veiklos.
• Turistinių maršrutų sudarymas bei informacijos teikimas turizmo klausimais t.y. apgyvendinimas, maitinimas, pramogos, transportas, kt.Vienas iš šiems metams užsibrėžtų tikslų – didinti kultūrinių bei turizmo veiklų sklaidą, įtraukiant kuo daugiau neabejingų žmonių, taip prisidedant prie savanoriškos veiklos populiarinimo. Darbas Nidos KTIC- tai galimybė ne tik suprasti, pažinti ir įsigilinti į miesto, regiono ar šalies senąsias tradicijas, bet taip pat ir prisidėti kuriant naujas. Juk kultūros, grožio ir tradicijų niekada nebus per daug!Vieningų siekių vedini galime padaryti ne tik tai, bet ir dar daugiau. Ateik, prisijunk, įsiliek ir kurkime bei puoselėkime visą tai drauge!P.S. savanoriams, gelbstintiems renginio metu, parūpinsime nakvynę, transportą (pirmyn ir atgal), užkandžius. Taip pat pažadame gerą nuotaiką, daug įspūdžių ir komandinę atmosferą.Artimiausi mūsų organizuojami renginiai čiaSavanorio anketą kviečių užpildyti čia: Savanorio anketa 1.pdf. Atskanuok, surašyk ir atsiųsk el.paštuTuri idėjų, pasiūlymų, kuriais norėtum pasidalinti? Spausk čia, ir mes bendromis jėgomis pabandysime tai įgyvendinti.Tavo pateikti duomenys bus saugomi LR įstatymais nustatyta tvarka, nepažeidžiant asmens privatumo politikos.